HP EliteBook 820 G3 LCD ekraan
30,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993873 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 12.5" |
| Ekraani tüüp | a-Si TFT-LCD (Slim) |
| Resolutsioon | 1366 × 768 (HD) või 1920 × 1080 (FHD) |
| Mõõdud | 290.5 × 181.4 × 3.0 mm |
| Ekraani pind | Matt (Anti-Glare) |
| Taustavalgustus | WLED |
| Sagedus | 60Hz |
| Pistik | 30-pin eDP |
| Kinnitus | Puudub (Bracketless / kinnitub raami vahele) |
| Kinnituse asukoht | Määramata |
| Mudel | HB125WX1-200 |
| Puutetundlik | Ei |
| Seisukord | Kasutatud |
| Garantii | 3 kuud |
Andmed uuendatud: 30.04.2026 16:42