HP ProOne 440 G5 AIO
529,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
HP ProOne 440 G5 AIO
Laos: 7
Pärnu esinduses
| SKU | 3993816 |
|---|---|
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Protsessor | Intel Core i5-9500T |
| Vahemälu | 8GB DDR4 |
| Kõvaketas | 256GB SSD |
| Videokaart | Intel UHD Graphics 630 |
| Ekraan | 23.8" 1920x1080 IPS TS |
| Op.süsteem | Windows 11 Home |
| Klaviatuur | jah |
| Veebikaamera | jah |
| Mälukaardilugeja | Jah |
| Võrk | Lan, Wifi, Bluetooth |
| Liidesed | 4xUSB,USB-C,HDMI, DP |
| Seisund | Refurbished |
| Garantii | 6 kuud |
Andmed uuendatud: 29.04.2026 16:11