Apple iMac (WiFi)
499,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Intel Core i5-9600K, 40 GB DDR4, 2 TB Fusion Drive, 8 GB AMD Radeon Pro 580X, All-in-One, macOS Sequoia
Laos: 1
| SKU | A2115K5AwJ1 |
|---|---|
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Mis on karbis? | Arvuti |
| Mis on karbis? | Toitekaabel |
| Üldandmed | |
| Protsessor | Intel Core i5-9600K |
| Taktsagedus | 3700 MHz |
| Tuumade arv | 6 |
| Vahemälu | 40 GB DDR4 |
| Kõvaketas | 2 TB Fusion Drive |
| Videokaart | 8 GB AMD Radeon Pro 580X |
| Korpuse tüüp | All-in-One |
| Tarkvara | macOS Sequoia |
| Ekraan | |
| Diagonaal | 27" |
| Resolutsioon | 5120 x 2880 |
| Ekraani tüüp | IPS |
| Ekraani pind | Läikiv |
| Liidesed ja võrk | |
| Helikaart | Jah |
| Võrgukaart | Jah |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Liidesed | 4 x USB 3.0, 2 x Thunderbolt 3 (USB-C) |
| Lisad | |
| Veebikaamera | Jah |
| Mälukaardilugeja | Jah |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |