Laadija elektrilisele rattale 36V | 42V | 2A | 5.5*2.1 50332
42,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 3993738 |
|---|---|
| Kategooria | Liikurite laadijad |
| Väljundvõimsus | 84W |
| Kaabli pikkus | ~1,9 m + 1,15 m (toitekaabel) |
| Väljundpinge | 42V |
| Sagedus | 50–60 Hz |
| Sisendpinge | 220 V - 240 V ~ 1,5 A |
| Pistiku tüüp | 5,5 * 2,1 |
| Töötemperatuur | -20˚C ~ +40˚C |
| Maksimaalne laadimisvõimsus | 84W |
| Väljundvool | 2A |
| Tüüp | Elektrijalgratta laadija |
| Pakendi sisu | 1 x 42 V laadija 1 x toitekaabel 1 x garantiikaart |
| Kaal [kg] | 0,470 |
| Brand | Qoltec |
Andmed uuendatud: 01.05.2026 21:21