Laadija elektriratta 36V | 42V | 2A | IEC C13 pistik | C14-IEC-3Pin 52617
39,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 3993770 |
|---|---|
| Kategooria | Liikurite laadijad |
| Väljundvõimsus | 84W |
| Kaabli pikkus | ~0.9m + 1.10m (toitekaabel) |
| Väljundpinge | 42V |
| Sagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendpinge | 220 - 240V ~ 1.5A |
| Pistiku tüüp | C14-IEC-3P |
| Maksimaalne laadimisvõimsus | 84W |
| Väljundvool | 2A |
| Tüüp | E-jalgratastele C14-IEC-3P sisendiga |
| Pakendi sisu | 1 x laadija 42V, 1 x toitekaabel, 1 x garantiikaart |
| Kaal [kg] | 0.349 |
| Brand | Qoltec |
Andmed uuendatud: 01.05.2026 21:21