LCD paneel 15.6" HD (40-pin) 25€ + TASUTA arvuti HP G62 (Töötab, ilma kettata)
25,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993931 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 15.6" |
| Ekraani tüüp | LED / TN |
| Resolutsioon | 1366 × 768 (HD) |
| Mõõdud | 359.3 × 209.5 × 5.5 mm |
| Ekraani pind | Matt |
| Taustavalgustus | LED |
| Sagedus | 60Hz |
| Pistik | 40-pin LVDS |
| Kinnitus | Küljekinnitustega |
| Kinnituse asukoht | kruvid lähevad küljelt sisse |
| Mudel | LP156WH2 |
| Puutetundlik | Ei |
| Komplektsus | LCD paneel 15.6" HD (359.3 x 209.5 x 5.5 mm) 40-pin LVDS. Komplektis on ekraan ja ülejäänud HP G62 arvuti tuleb ostuga tasuta kaasa. Arvuti on töökorras, kuid kõvaketas on eemaldatud. Garantii kehtib ekraanile. |
| Seisukord | Kasutatud |
| Garantii | 3 kuud |
Andmed uuendatud: 30.04.2026 00:17