LCD paneel 15.6" HD Slim (30-pin eDP)
45,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993944 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 15.6" |
| Ekraani tüüp | Slim LED |
| Resolutsioon | 1366 × 768 (HD) |
| Mõõdud | 359.5 × 206.5 × 3.2 mm |
| Ekraani pind | Läikiv (Glossy) |
| Taustavalgustus | WLED |
| Sagedus | 60Hz |
| Pistik | 30-pin eDP |
| Kinnitus | Kruvikohtadega |
| Kinnituse asukoht | Ülal/All |
| Mudel | NT156WHM-N12 |
| Puutetundlik | Ei |
| Seisukord | Kasutatud |
| Garantii | 3 kuud |
Andmed uuendatud: 30.04.2026 15:29