Maksmisviisid

Erinevad maksmisviisid

Pangalingi kaudu

Peale tellimuse esitamist klikkige soovitud panga lingile, mis suunab Teid valitud internetipanka: Swedbank, SEB. Sisestage oma kasutajatunnus ja paroolid ning sisenege internetipanka. Internetipangas näete juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele www.smartech.ee’lt ostetud toodete eest. Kinnitage maksekorraldus või tühistage ja tehke vajalikud muudatused.

Arvega

Ostude eest saate tasuda ettemaksuna, seejärel võetakse tellimus töösse. Juhul kui tasusite ettemaksuna vähem kui 100%, palutakse Teil puuduv summa tasuda ülekandega enne kauba väljastamist.

Järelmaksuga

IThaldus.ee järelmaksu finantseerijateks on LIISI (Koduliising OÜ) ja ESTO järelmaks

Interneti kaardimakse (Visa, MasterCard)

Peale tellimuse vormistamist suunatakse klient makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu kliendi pangas.
Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.