Tagastusõigus

1. IThaldus.ee e-poest ostetud toodetele kehtib 14 päeva jooksul tagastamisõigus. Tarbijal on õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul ning kauba peab tarbija tagastama hiljemalt 14 päeva jooksul taganemisavalduse tegemisest.

2. Toote tagastamiseks või väljavahetamiseks on vajalik tootega ostmisel kaasas olnud müügiarve.

3. Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama avalduse IThaldus.ee e-poe aadressil myyk@ithaldus.ee mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. Samuti täpsustage oma e-kirjas järgmise info: tagastatav toode, originaalarve number ning tarbija arveldusarve kuhu raha tagasi kanda.

4. Tagastatav toode ei tohi olla kahjustatud ning peab olema täiskomplektne ja originaalpakendis. Taganemisõiguse kasutamiseks ja tagastamise korral hüvitise maksmise vältimiseks tuleb tootepakend avada ettevaatlikult seda kahjustamata. Kaubaga tutvumiseks võib kasutada seda viisil, mis on vajalik asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks

5. 14-päevane tagastusõigus ei kehti järgmiste kaupade/juhtude puhul:

– tagastatav kaup on kasutatud;
– toode ei ole originaalpakendis või on originaalpakend kaotanud kaubandusliku välimuse;
– toode on valmistatud tarbija isiklikke vajadusi arvestades või tarbija esitatud tingimuste kohaselt;
– ostjaks on juriidiline isik või firma;
– tagastamisele ei kuulu arvutimängud ja arvutitarkvara.

6. Kui toode on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, tuleb Teil tagastada kogu komplekt (ehk siis kõik tooted).

7. Raha kanname tagasi Tarbija arveldusarvele 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse saamisest.

8. IThaldus.ee e-poel on õigus tagasi toodud toote hüvitise kulud kinni hoida 15 EUR’i ulatuses ning selles mahus tagastavast summast maha võtta.

9. Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud IThaldus.ee OÜ; ning toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on IThaldus.ee OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Teie poolt toote eest tasutud ning Teile tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab IThaldus.ee OÜ Teile tasaarvestamise avalduse Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud e-posti aadressile. Juhul, kui Te ei ole nõus tasaarvestamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on Teil õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse pooleks Teie ja IThaldus.ee OÜ vahel, v.a juhul, kui ühe poole seisukoht osutub ilmselt põhjendamatuks. Sellisel juhul kannab ekspertiisiga seotud kulud pool, kelle seisukoht osutus ilmselt põhjendamatuks.

(+372) 5812 1777, (+372) 44 99 537

 

Reg. kood: 10441917
KMKR: EE100159220
Swedbank: EE962200001120233811
Swift: HABAEE2X
Email: myyk@ithaldus.ee

 

Esinduse aadress:
Eesti, Pärnu, Riia maantee 131, 80042

Ostuabi

© 1998-2022 | Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.

ithaldus.ee
Logo
Register New Account
Shopping cart