Analoog laadija 87W USB type C USB-C
39,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 2
Pärnu esinduses
| SKU | 3994003 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pistiku mõõt | USB-C |
| Võimsus | 87W |
| Pinge | 4.3A |
| Laadimisvool | 20.4V |
| Tootja | Analoog |
| Garantii | 24 kuud |
| Seisund | Uus |
| Asendab | A1719, TPN-AA01 |
| Sobib seadmetele | Apple MacBook Pro 15" (A1707), MacBook Pro 13" (A1706, A1708), HP, Dell ja muud võimsamad USB-C seadmed |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 07:17