Analooglaadija Apple 14.5V 3.1A 45W, 355268
44,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Apple A1244; A1374; ADP-54GD, MB283LL/A; MB283Z/A
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 11670 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Mudel | AE45 |
| Pistiku mõõt | Magsel1 L |
| Võimsus | 45W |
| Pinge | 14.5V |
| Laadimisvool | 3.1A |
| Tootja | analoog |
| Garantii | 24 kuud |
| Seisund | Uus |
| Asendab | Apple A1244; A1374; ADP-54GD, MB283LL/A; MB283Z/A |
| Sobib seadmetele | Apple MacBook Air |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 09:03