Asus laadija 120W 19V 6.32A (5.5x2.5) originaal slim
81,84 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | asus-laadija-120w-19v-6-32a-5-5x2-5-originaal-slim |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 19V |
| Võimsus | 120W |
| Laadimisvool | 6.32A |
| Pistik | 5.5x2.5mm |
| Kaal | 350g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | PA-1121-28, ADP-120ZB BB, 90-N00PW6400T, PA-1121-04, ADP-120RH B |
| Sobib mudelitele | Asus N46 N46V N46VZ N46VM /N56 N56VZ /N76 N76VM N53 /G53SV G73SW G74SX K53SV /G50 G50V G50VT G51J G60 G60J G60JX G60V G60VX /Asus Rog Gl551 Gl551jm Gl551jm Gl771jm G551jm G741jm G771jm G771jm G56jk / N550jx N550JV N550JK N750JV /Q550LF Q550L F554LA G550JK /R500VJ R510CA R700VJ X750J X750JB X550JK |