Dell akulaadija 19.5V 6.67A 130W 4.5x3.0 originaal
79,36 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | dell-akulaadija-19-5v-6-67a-130w-4-5x3-0-originaal |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 19,5V |
| Võimsus | 130W |
| Laadimisvool | 6,67A |
| Pistik | 4.5x3.0mm |
| Kaal | 265g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | TX73F, 332-1829, HA130PM130, DA130PM130, 06TTY6, 6TTY6, ADP-130EB |
| BA Sobib mudelitele | DELL XPS 15 (9530) (9550) DELL Precision M3800 Mobile Workstation DELL Precision 5530 Workstation DELL Precision 5510 |