Fujitsu LifeBook U937
445,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Fujitsu LifeBook U937
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993963 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutid |
| Protsessor | Intel Core i7-7600U |
| Vahemälu | 12GB DDR4 |
| Kõvaketas | 256GB SSD |
| Videokaart | Intel UHD Graphics 620 |
| Ekraan | 13,3" 1920x1080 IPS |
| Op.süsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri valgustus | ei |
| Sõrmejäljelugeja | jah |
| ID-kaardi lugeja | jah |
| Veebikaamera | jah |
| Mälukaardilugeja | jah |
| Võrk | Wifi, BT |
| Liidesed | USB-C, 2xUSB, HDMI |
| Seisund | Refurbished |
| Garantii | 6 kuud |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 09:01