HP AC Adapter (120W) 7.4 mm x 5.0 mm
39,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993986 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pistiku mõõt | 7.4x5.0mm Pin Inside |
| Võimsus | 120W |
| Pinge | 6,5A |
| Laadimisvool | 18,5V/19V |
| Tootja | Analoog |
| Garantii | 6 kuud |
| Seisund | Refurbished |
| Asendab | 374791-001; 384019-003; 384021; 384023-002; 391174-001; 463552-004; 463554-001; PPP014H-S; PPP014L-S; 391173-001; 384020-001; 384021-001; ED495AA; 409992-001; 384020-003; 382021-002; PPP012L-S; PPP012S-S; PA-1900-08H2; PA-1900-18H2; HP-AP091F13LF |
| Sobib seadmetele | HP Compaq Business Notebook NC6300 ; HP Compaq Business Notebook NC8430 ; HP Compaq Business Notebook NW8440 ; HP Compaq Business Notebook NW9440 ; HP Compaq Business Notebook NX7400 ; HP Compaq Business Notebook NX8420 ; HP Compaq Business Notebook NX9420 Series |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 07:20