HP EliteBook 855 G8
499,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
AMD Ryzen 3 PRO 5450U, 16 GB DDR4, 256 GB SSD, AMD Radeon Graphics, Windows 11 Pro, 15,6" (1920 x 1080)
Laos: 1
| SKU | 855G8KR3F5 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutid |
| Mis on karbis? | Sülearvuti |
| Mis on karbis? | Toiteadapter |
| Üldandmed | |
| Protsessor | AMD Ryzen 3 PRO 5450U |
| Taktsagedus | 2600 MHz |
| Tuumade arv | 4 |
| Vahemälu | 16 GB DDR4 |
| Kõvaketas | 256 GB SSD |
| Videokaart | AMD Radeon Graphics |
| Kaal | 1,7 kg |
| Aku kestvus | 7 tundi |
| Klaviatuuri asetus | Nordic |
| Tarkvara | Windows 11 Pro |
| Ekraan | |
| Diagonaal | 15,6" |
| Resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Puuteekraan | - |
| Ekraani pind | Matt |
| Lisad | |
| Veebikaamera | Jah |
| ID-kaardi lugeja | Jah |
| Dokkimisvõimalus | Jah |
| Mälukaardilugeja | - |
| Liidesed ja võrk | |
| Helikaart | Jah |
| Võrgukaart | - |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 4G moodul | - |
| Liidesed | 2 x USB 3.1, 2 x USB-C |
| Video väljundid | HDMI |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |