HP ProBook 440 G9
497,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Lihtne, kuid vastupidav HP äriklassi sülearvuti mis on varustatud nobeda 12. põlvkonna Intel Core i3 protsessori ning erksa ja värviküllase 400-nitise ekraaniga.
Laos: 1
| SKU | 440G9K3F41 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutid |
| Mis on karbis? | Sülearvuti |
| Mis on karbis? | Toiteadapter |
| Üldandmed | |
| Protsessor | Intel Core i3-1215U |
| Taktsagedus | Kuni 4400 MHz |
| Tuumade arv | 6 |
| Vahemälu | 16 GB DDR4 |
| Kõvaketas | 256 GB SSD |
| Videokaart | Intel UHD Graphics |
| Kaal | 1,38 kg |
| Aku kestvus | 5+ tundi |
| Klaviatuuri asetus | Nordic |
| Tarkvara | Windows 11 Pro |
| Ekraan | |
| Diagonaal | 14" |
| Resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Heledus | 400 nitti |
| Puuteekraan | - |
| Ekraani pind | Matt |
| Lisad | |
| Veebikaamera | Jah |
| ID-kaardi lugeja | - |
| Dokkimisvõimalus | Jah |
| Mälukaardilugeja | - |
| Liidesed ja võrk | |
| Helikaart | Jah |
| Võrgukaart | Jah |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 4G moodul | - |
| Liidesed | 3 x USB 3.2, USB-C |
| Video väljundid | HDMI |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |