Laadija Pro Boschi jalgrattale 36V | 42V | 2A | Boschi pistik | veekindel + toitekaabel 50762
69,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 2
Pärnu esinduses
| SKU | 3993759 |
|---|---|
| Kategooria | Liikurite laadijad |
| Väljundvõimsus | 84W |
| Kaabli pikkus | ~1.9m + 1.15m |
| Väljundpinge | 42V |
| Sagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendpinge | 220 - 240V ~ 1.5A |
| Pistiku tüüp | Bosch |
| Maksimaalne laadimisvõimsus | 84W |
| Väljundvool | 2A |
| Tüüp | E-jalgratastele |
| Pakendi sisu | 1 x laadija 42V, 1 x toitekaabel, 1 x garantiikaart |
| Kaal [kg] | 0.420 |
| Brand | Qoltec |
Andmed uuendatud: 01.05.2026 20:06