Lenovo ThinkPad T15 Gen 1
667,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Intel Core i7-10510U, 16 GB DDR4, 512 GB SSD, 2 GB NVIDIA GeForce MX330, Windows 11 Pro, 15,6" (3840 x 2160)
Laos: 1
| SKU | T15G1K7U57 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutid |
| Mis on karbis? | Sülearvuti |
| Mis on karbis? | Toiteadapter |
| Üldandmed | |
| Protsessor | Intel Core i7-10510U |
| Taktsagedus | 1800 MHz |
| Tuumade arv | 4 |
| Vahemälu | 16 GB DDR4 |
| Kõvaketas | 512 GB SSD |
| Videokaart | 2 GB NVIDIA GeForce MX330 |
| Kaal | 1,81 kg |
| Aku kestvus | 4+ tundi |
| Klaviatuuri asetus | US (taustvalgustusega) |
| Tarkvara | Windows 11 Pro |
| Ekraan | |
| Diagonaal | 15,6" |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Heledus | 500 nitti |
| Puuteekraan | - |
| Ekraani pind | Matt |
| Lisad | |
| Veebikaamera | Jah |
| ID-kaardi lugeja | Jah |
| Dokkimisvõimalus | Jah |
| Mälukaardilugeja | Jah |
| Liidesed ja võrk | |
| Helikaart | Jah |
| Võrgukaart | Jah |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 4G moodul | - |
| Liidesed | 2 x USB 3.2, USB-C, Thunderbolt 3 (USB-C) |
| Video väljundid | HDMI |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |