Samsung monitori toiteadapter 42W 14V 3A 6,5x4,4
29,50 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 3992748 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pistiku mõõt | 6.5 x 4.4 mm Pin Inside |
| Võimsus | 42W |
| Pinge | 14V |
| Laadimisvool | 3A |
| Tootja | Analoog |
| Seisund | Uus |
| Garantii | 24 kuud |
| Asendab | AD-4214N, AD-4214L, AP04214-UV, GH17P, BN44-00080A, BN44-00058A, SCV420108 |
| Sobib seadmetele | Samsung LCD/LED monitorid: seeriad SyncMaster (nt 150MP, 1501MP, 152B, 152T, 170T, 172B, 173B, 180T, 191T, 192T, 570V, 760V, 770X), samuti paljud teised vanemad ja uuemad Samsungi monitorid ning telerid, mis vajavad 14V toidet ja nõelaga 6.5mm pistikut |
Andmed uuendatud: 26.05.2026 07:19