Dell Latitude E6520
259,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Dell Latitude E6520
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993962 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutid |
| Protsessor | Intel Core i5-2520M CPU 2.5GHz |
| Operatiivmälu | 8GB DDR3 |
| Salvestusmaht | 240GB SSD |
| Videokaart | Integrated HD Graphics 3000 |
| Ekraan | 15.6" HD+ 1600x900 |
| Op.süsteem | Windows 11 |
| Klaviatuuri valgustus | Jah |
| ID-kaardi lugeja | jah |
| Veebikaamera | jah |
| Mälukaardilugeja | ei |
| Võrk | Wifi, Bluetooth |
| Liidesed | 2XUSB, VGA, HDMI, ESATA, AUX |
| Seisund | Refurbished, uus akku |
| Garantii | 6 kuud |
Andmed uuendatud: 29.04.2026 17:06