Dell OptiPlex 3060
289,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Intel Core i5-8500, 16 GB DDR4, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics 630, Microtower, Windows 11 Pro
Laos: 1
| SKU | 3060K5M2 |
|---|---|
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Mis on karbis? | Arvuti |
| Mis on karbis? | Klaviatuur (Nordic) |
| Mis on karbis? | Hiir |
| Mis on karbis? | Toitekaabel |
| Üldandmed | |
| Protsessor | Intel Core i5-8500 |
| Taktsagedus | 3000 MHz |
| Tuumade arv | 6 |
| Vahemälu | 16 GB DDR4 |
| Kõvaketas | 256 GB SSD |
| Videokaart | Intel UHD Graphics 630 |
| Korpuse tüüp | Microtower |
| Tarkvara | Windows 11 Pro |
| Liidesed ja võrk | |
| Helikaart | Jah |
| Võrgukaart | Jah |
| WiFi | - |
| Bluetooth | - |
| Liidesed | 8 x USB (4 x USB 3.1) |
| Video väljundid | HDMI, DisplayPort |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |