Laadija Xiaomi tõukerattale, jalgrattale, Ninebot elektritõukerattale 84W | 36V | 42V | 2A | 8.0*8.0+pin | +toitekaabel 51768
39,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 3993768 |
|---|---|
| Kategooria | Liikurite laadijad |
| Väljundvõimsus | 84W |
| Kaabli pikkus | 1.75m |
| Väljundpinge | 42V |
| Sagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendpinge | 220 - 240 V |
| Pistiku tüüp | 8.0 * 8.0 mm + tihvt |
| Väljundvool | 2A |
| Tüüp | Elektrilised tõukerattad, e-jalgrattad |
| Pakendi sisu | 1 x toiteadapter, 1 x takjapael kaabli organiseerimiseks, 1 x toitekaabel, 1 x garantiikaart, 1 x kasutusjuhend |
| Kaal [kg] | 0.3140 |
| Brand | Qoltec |
Andmed uuendatud: 29.04.2026 17:12