Lauaarvuti mälu 4 GB DDR3
4,95 €
Hind sisaldab 24% KM
Lauaarvuti mälu 4 GB DDR3
Laos: 1
| SKU | UDIMM-4-DDR3-1600 |
|---|---|
| Kategooria | Kasutatud mälu |
| Üldandmed | |
| Tüüp | UDIMM |
| Mälutehnoloogia | DDR3 |
| Mälumaht | 4 GB |
| Kiirus | 1600 MHz |
| Pinge | 1.5 V |
| Veakontroll (ECC) | - |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Kasutatud |
| Garantii | 12 kuud |