Sülearvuti mälu 8 GB DDR4
49,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Sülearvuti mälu 8 GB DDR4
Laos: 1
| SKU | SODIMM-8-DDR4-3200 |
|---|---|
| Kategooria | Kasutatud mälu |
| Üldandmed | |
| Tüüp | SO-DIMM |
| Mälutehnoloogia | DDR4 |
| Mälumaht | 8 GB |
| Kiirus | 3200 MHz |
| Pinge | 1,2 V |
| Veakontroll (ECC) | - |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Kasutatud |
| Garantii | 12 kuud |