Sülearvuti mälu 16 GB DDR4
97,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Sülearvuti mälu 16 GB DDR4
Laos: 1
| SKU | SODIMM-16-DDR4-3200 |
|---|---|
| Kategooria | Kasutatud mälu |
| Üldandmed | |
| Tüüp | SO-DIMM |
| Mälutehnoloogia | DDR4 |
| Mälumaht | 16 GB |
| Kiirus | 3200 MHz |
| Pinge | 1,2 V |
| Veakontroll (ECC) | - |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Kasutatud |
| Garantii | 12 kuud |