-44%
LCD 15.6" 1366×768 / TN / 60Hz / 30-pin eDP / Matt (B156XTN07.1)
80,00 € 45,00 € -44% Allahindlus!
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993757 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 15.6" |
| Ekraani tüüp | TN |
| Resolutsioon | 1366 x 768 |
| Mõõdud | 359.5mm x 223.8mm |
| Ekraani pind | Matt |
| Taustavalgustus | LED |
| Sagedus | 60Hz |
| Pistik | 30-pin eDP |
| Kinnitus | Standard |
| Kinnituse asukoht | Üleval ja all |
| Mudel | LTN156AT39-L |
| Puutetundlik | Ei |
| Seisukord | Kasutatud / Väiksed Kriimustused |
Andmed uuendatud: 30.04.2026 15:29