HP 19.5V 10.3A 200W 4.5X3.0 originaal laadija
99,20 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | hp-19-5v-10-3a-200w-4-5x3-0-originaal-laadija |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 19,5V |
| Võimsus | 200W |
| Laadimisvool | 10,3A |
| Pistik | 4.5x3.0mm |
| Kaal | 750g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | 608431-002, 609945-001,HSTNN-CA16, HSTNN-DA16, ADP-200CB BA, 608431-001, 608431-002, 677764-002 |
| Sobib mudelitele | HP OMEN 15-dc1004tx RTX2070 Laptop HP TPN-DA10, L00818-850, L00895-003, ADP-200HB B, W2F75AA HP ZBook 17 G3/M9L94AV_MB Mobile Workstation HP ZBook 17 G5 Series OMEN by HP Laptop 15-dc0000 Series HP OMEN by HP Laptop 15-CE010TX |