HP EliteBook 2560p 6 cell sülearvuti aku
66,96 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | hp-elitebook-2560p-6-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 4400mAh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | Mitsu |
| Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 302g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 632015-542, 632016-542, 632423-001, 632417-001, 632419-001, 632421-001, 463309-241, HSTNN-UB2L, HSTNN-C48C, HSTNN-C49C, HSTNN-DB2L, HSTNN-DB2M, HSTNN-I92C, HSTNN-UB2K, QK644AA, QK645AA, SX06, SX06XL, SX06062, SX09, SX09100 |
| Sobib mudelitele | HP EliteBook 2560p Notebook PC Series; HP EliteBook 2570p Notebook PC Series |