Apple MacBook Air 13 A1369 late 2010 A1377 sülearvuti aku
62,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | apple-macbook-air-13-a1369-late-2010-a1377-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 50Wh |
| Pinge | 7,3V |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 240g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | A1377 |
| Sobib mudelitele | Apple Macbook Air 13" A1369 late 2010 MC503 MC504 |