Dell OptiPlex 7090 (WiFi)
479,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Delli äriklassi arvuti, mis on varustatud 11. generatsiooni Intel Core i5 protsessoriga. Tänu kompaktsetele mõõtmetele (18,2 x 17,85 x 3,6 cm) võtab see laual vähe ruumi ning sisseehitatud WiFi tagab mugava juhtmevaba ühenduse.
Laos: 1
| SKU | 7090K5Uw2 |
|---|---|
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Mis on karbis? | Arvuti |
| Mis on karbis? | Toiteadapter |
| Mis on karbis? | WiFi antenn |
| Üldandmed | |
| Protsessor | Intel Core i5-11500T |
| Taktsagedus | Kuni 3900 MHz |
| Tuumade arv | 6 |
| Vahemälu | 16 GB DDR4 |
| Kõvaketas | 256 GB SSD |
| Videokaart | Intel UHD Graphics 750 |
| Korpuse tüüp | Micro |
| Tarkvara | Windows 11 Pro |
| Liidesed ja võrk | |
| Helikaart | Jah |
| Võrgukaart | Jah |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Liidesed | 5 x USB 3.2, USB-C |
| Video väljundid | 2 x DisplayPort |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |