LCD 15.6" 1366×768 / TN / 60Hz / 40-pin LVDS (N156BGE-L11 rev.C2)
32,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993765 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 15,6" |
| Ekraani tüüp | TN (TFT LCD) |
| Resolutsioon | 1366 × 768 (HD) |
| Mõõdud | ~359.3 × 209.5 × 5.5 mm |
| Ekraani pind | Matt (AG coating) |
| Taustavalgustus | LED (WLED) |
| Sagedus | 60Hz |
| Pistik | 40-pin LVDS |
| Kinnitus | Standard |
| Kinnituse asukoht | Külgedel |
| Mudel | N156BGE-L11 rev.C2 |
| Puutetundlik | Ei |
| Seisukord | Kasutatud / Kriimud ekraanil. |
Andmed uuendatud: 30.04.2026 15:30