Lenovo L12L4A01, L12S4F01, L12S4A01, 121500165 32Wh sülearvuti aku
65,25 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Lenovo L12MA01, L12L4A01, L12S4F01, L12L4K51, L12M4A01, L12M4K51, L12S4A01, L12S4E51, L12S4K51, 121500165, 121500166, 121500168 32Wh laptop battery
Laos: 1
| SKU | 359004 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Element | 4 |
| Mahtuvus | 32Wh |
| Värv | must |
| Tarneaeg | 21-28 |
| Sobib seadmele | Lenovo IdeaPad Flex 14, Flex 14D, Flex 14M, Flex 14AP, Flex 14AT, Flex 15, Flex 15D, Flex 15M, Flex 15AP, Flex 15AT, IdeaPad S500, S500 Touch, Z40, Z40-70, Z40-75, Z50, Z50-70, Z50-75, Z70, Z70-80, Z710 |
| Asendab | L12MA01, L12L4A01, L12S4F01, L12L4K51, L12M4A01, L12M4K51, L12S4A01, L12S4E51, L12S4K51, 121500165, 121500166, 121500168 |
| Mõõdud | 272.05 x 35.37 x 19.87mm |
| Kaal | 205g |
| Pinge (V) | 14.4V |
| Sobib tootjale | Lenovo |