MSI BTY-M6J originaal sülearvuti aku
106,64 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | msi-bty-m6j-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 5700mAh/ 64.98Wh |
| Pinge | 11.4V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 250g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | BTY-M6J |
| Sobib mudelitele | MSI GS63 GS63VR GS73 GS73VR 6RF-001US BP-16K1-31 MSI GS63VR Series GS63VR 6RF-016CN GS63VR 7RF-258CN GS63VR 7RF-239CN GS63VR 6RF-095CN GS63VR 7RF-211UK GS63VR 7RF-219NL MSI GS73VR Series GS73 7RE-004CN GS73VR 6RF-013CN GS73VR 7RG-035CN GS73VR 7RF-284CN MSI MS-16K2 MSI MS-17B1 |